Zebrania oraz konsultacje dla Rodziców- 15.03.2023r.

Serdecznie zapraszam Rodziców na planowane 15 marca 2023r. spotkania oraz konsultacje.

1. Dla Rodziców Uczniów klas maturalnych będzie to ostatnie spotkanie z Wychowawcami, podczas którego zostanie przedstawiona procedura przeprowadzania egzaminu maturalnego – rozpoczęcie o godz. 17.00. Po spotkaniu z Wychowawcą zapraszam na konsultacje z Nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

2. Rodziców Uczniów klas I-III zapraszam na konsultacje z Nauczycielami poszczególnych przedmiotów od godz. 17.00 do godz. 19.00.

3. Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Dorota Żurek zaprasza na spotkanie Rady Rodziców ALO PWr na godz. 18.15 w sali 2.08

4. Wykaz sal oraz Nauczycieli zamieścimy na stronie szkoły 15 marca oraz na tablicach ogłoszeń w siedzibie szkoły.

Do zobaczenia w szkole

Anita Skrzyniarz