ALO w obiektywie

Studniówka 2024

fot. Pop Foto ART

Dzień sportu w ALO

W ramach tygodnia integracji klas pierwszych w naszym liceum 7 września był Dniem Sportu. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z obiektami sportowymi, na których będą mieli zajęcia wychowania fizycznego. Rywalizowano w kilku konkurencjach: sztafecie fitness, wyścigu na ergometrach wioślarskich, dwóch ogniach, turnieju piłki nożnej halowej oraz terenowym biegu sztafetowym. W tej ostatniej konkurencji również nauczyciele wystawili swoją reprezentację W tym dniu chodziło przede wszystkim o integrację i dobrą zabawę, ale aspekt sportowy był również ważny. W rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się klasa I B, która wygrała większość konkurencji!

2B i 2C w Toruniu

Klasa 2B w ramach projektu RPO w Toruniu w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy . Warsztaty z odwróconej osmozy to spore wyzwanie Dodatkowo wizyta w Planetarium. Klasa 2C w ramach projektu RPO w Toruniu w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy … a w nim warsztaty z biologią i fizyką oraz chemią w rolach głównych 🙂

Drużynowo Najlepsi!!! Morskie Oko Wrocław

Drużynowo byliśmy najlepsi! W rozegranych dziś na Morskim Oku Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych reprezentowało nas 10 biegaczy Drużynowo wyprzedziliśmy 24 drużyny m.in. LO III i LO V Najlepsze wyniki osiągnęli indywidualnie: Franek Łagoda – 4 miejsce i Łukasz Strugarek – 5 Na specjalne wyróżnienie zasługuje Bianka Telatyńska , która startując jako jedyna dziewczyna z naszej szkoły zdobyła nieoficjalny tytuł mistrzyni szkoły w biega…

Warsztaty firmowe w Łodzi

Łódź i matematyka z fizyką ….. warsztatach filmowych oj dzieje się w ALO

Eksperymenty chemiczne w ALO

Sublimacja, metody oczyszczania związków, kryształy jodu ….. czyli eksperymenty chemiczne w ALO

Nasi uczniowie na spotkaniu z rekrutacja PWr

Jeszcze nie tak dawno rekrutowali się do liceum , a już niedługo rekrutacja na studia …. Nasi uczniowie na spotkaniu z Kamilem i Małgosią z działu rekrutacji PWr

Biegacze ALO Mistrzami Wrocławia

Nasi biegacze z ALO Mistrzami Wrocławia! W rozegranych dzisiaj Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych bezkonkurencyjna była nasza reprezentacja w składzie: Tymon Pitucha, Michał Strugarek, Franciszek Łagoda, Paweł Andrzejewski, Jakub Krajewski, Łukasz Strugarek, Jan Szumacher. Wywalczyli pierwsze miejsce i awans do finału wojewódzkiego. Drużynie dziewcząt w składzie: Julia Szydełko, Amelia Górska, Hania Kołosinek, Maja Szafraniec, Zofia Kukuła, Iga Adamska i Natalia Gawlik poszło troszkę gorzej, ale dały z siebie wszystko i już planują rewanż w przyszłym roku.

Lekcje na trawie

Tajemnicze kręgi – LEKCJE NA TRAWIE