Anita Skrzyniarz

dyrektor

Marzena Boczula

wicedyrektor

Wierzę, że zmiana świata na lepszy zaczyna się w naszej szkole

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Wyjątkowi Nauczyciele i Pracownicy oraz wszyscy Sympatycy ALO PWr,

Jestem związana z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym od niemal początku jego istnienia, czyli od 2015 roku. Miałam szczęście uczyć w pierwszych klasach liceum
i przygotowywać pierwszy rocznik maturzystów do egzaminu z fizyki. Nasza szkoła się zmienia, ewoluuje i od momentu jej utworzenia w 2013 roku, z inicjatywy Jego Magnificencji Rektora Politechniki Wrocławskiej, stała się jednym z najciekawszych zjawisk edukacyjnych, przyciągających najzdolniejszą młodzież z Dolnego Śląska.

Wyjątkowy klimat naszej szkoły tworzą nauczyciele wszystkich przedmiotów-oczytani, elokwentni, pozytywnie nastawieni tutorzy, a opieka Politechniki Wrocławskiej daje gwarancję akademickiej edukacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Anita Skrzyniarz