Fundacja ALO PWr

Fundacja ALO PWr powstała głównie z myślą o wszechstronnym rozwoju młodzieży w zakresie edukacyjnym, naukowym, społecznym i kulturalnym. Do najważniejszych kierunków naszej działalności należą:

• wspieranie innowacyjnych metod uczenia się,
  • tworzenie programów stypendialnych i szkoleniowych dla młodzieży szkolnej,
  • organizowanie szkoleń i warsztatów dla nauczycieli, uczniów i rodziców, poświęconych rozwojowi kompetencji potrzebnych w dynamicznie rozwijającym się świecie
  • wyposażanie w niezbędne narzędzia do prowadzenia zajęć na wysokim poziomie technologicznym,
  • rozwijanie różnorodnych form wypoczynku, rekreacji i turystyki dla uczniów i nauczycieli Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej
  • organizowanie imprez sportowych, kulturalnych,
  • realizacja projektów artystycznych i naukowych.

Dlaczego warto nas wspierać?

Państwa wsparcie dla Fundacji ALO PWr to realna szansa na zmienianie życia młodych ludzi. Dzięki darowiznom możemy zapewnić nowoczesną edukację, odpowiadającą na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości i zadbać o rozwój społeczny w wielu wymiarach. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, organizacjami i indywidualnymi darczyńcami. Razem budujmy przyszłość lepszą dla wszystkich!

Nr konta Fundacji ALO PWr: 14 1090 2402 0000 0001 5777 6566

Napisz do nas: fundacja@alo.pwr.edu.pl lub zadzwoń: 71/320 47 78