Uroczyste zakończenie roku dla klas IV

24 kwietnia 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku dla klas IV. Program był wyjątkowo ciekawy, a swoją obecnością zaszczycili nas goście z PWr wraz z Rektorem prof. Wójsem, który wygłosił motywującą mowę dla tegorocznych maturzystów. Pani Dyrektor w swojej przemowie podkreśliła jak kolejni niesamowici, utalentowani uczniowie opuszczają szkołę i jak wspaniali nauczyciele im towarzyszyli przez cały okres nauki.
 
Młodzież zaprezentowała bogaty program artystyczny – wystąpiły aż trzy zespoły muzyczne a potem uczniowie zaprezentowli pełen humoru film o pobycie w ALO. Bardzo intrygujący film, zrealizowany przy pomocy nowoczesnych narzędzi przedstawili też wychowawcy klas.

Na pewno ten dzień zapamiętamy na długo.