ALO - strona główna

W dniu 19 grudnia 2023 mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszych murach dzieci ze Stowarzyszenia Pomocy „ISKIERKA” oraz ich opiekunów. Nasi Goście prezentowali na kiermaszu zachwycające, oryginalne stroiki i ozdoby świąteczne wykonane przez podopiecznych oraz ich wychowawców ze Stowarzyszenia. Kiermaszowi dekoracji świątecznych towarzyszyły stoiska z rękodziełem wykonanym przez uczniów ALO: zrecyklingowanymi, ekologicznymi świecami oraz wyrobami szydełkowymi. W trakcie kiermaszu korytarz szkolny nabrał świątecznego blasku, a ozdoby zamieniły się w gotówkę, która wesprze fundusz na organizację dodatkowych zajęć dla podopiecznych „ISKIERKI”. 

To już kolejna akcja, w ramach której społeczność ALO PWr wsparła podopiecznych Stowarzyszenia. Równolegle rozwijamy wolontariat polegający na pomocy w nauce
i odrabianiu lekcji przez naszych wolontariuszy z klasy 1 C.