Jubileusz 10-lecia ALO PWr

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na uroczyste obchody 10-lecia istnienia naszej szkoły.
To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspomnień, refleksji oraz świętowania naszych wspólnych sukcesów.

W programie obchodów zaplanowaliśmy m. in.:

28.09 – IV Rajd NARA
3.10 – rozgrywki sportowe, wystawy okolicznościowe, debatę o edukacji, poczęstunek i wspólne rozmowy w gronie absolwentów i przyjaciół.
4.10 – Mszę św., oficjalne uroczystości, prezentacje artystyczne, poczęstunek i wspólne rozmowy w gronie absolwentów i przyjaciół.

Z okazji wydarzenia uruchomiliśmy specjalną akcję sprzedaży cegiełek, której celem jest wsparcie dalszego rozwoju naszej szkoły. Zakup każdej cegiełki wiąże się z otrzymaniem pamiątkowych gadżetów, jako wyrazu naszej wdzięczności. Cegiełki można nabyć poprzez wpłatę na konto Fundacji ALO PWr  (nr konta 14 1090 2402 0000 0001 5777 6566, w tytule wpłaty proszę wpisać 10-lecie ALO). Gadżety będzie można odebrać w szkole, podczas obchodów 10-lecia.

• Srebrna cegiełka – 50 zł
  • Złota cegiełka – 100 zł
  • Platynowa cegiełka – od 150 zł

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach oraz do zakupu cegiełek. Prosimy o potwierdzenie udziału w uroczystościach do dnia 10 września 2024 r. poprzez wypełnienie zgłoszenia w formie elektronicznej, znajdującego się pod linkiem: https://forms.office.com/e/DhXfcFDnPT