Inauguracja roku szkolnego 2024/25

Uczniowie ALO PWr rozpoczęli nowy rok szkolny! Uroczystość inauguracyjna odbyła się w auli Politechniki Wrocławskiej, a wydarzenie uświetniła obecność rektora prof. Arkadiusza Wójsa oraz prorektora ds. kształcenia prof. Kamila Stańca. Rektor PWr i dyrektor szkoły, p. Anita Skrzyniarz w ciepłych słowach przywitali uczniów naszego liceum. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i stali się częścią naszej społeczności. W trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego tradycyjnie czytamy fragmenty dzieła literackiego, które jest lekturą akcji Narodowego Czytania. W tegorocznej edycji  jest to „Kordian” J. Słowackiego.

Wszystkim życzymy satysfakcji z czasu spędzanego w naszej szkole i wielu powodów do radości!