II Konferencja – Nowoczesna szkoła odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji

11 kwietnia 2024r. w godz. 9.00-12.30 Akademickie Liceum Politechniki Wrocławskiej organizuje:

II Konferencję NOWOCZESNA SZKOŁA ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY WSPÓŁCZESNEJ EDUKACJI

Tematem przewodnim tej konferencji będzie proces rekrutacyjny do szkoły ponadpodstawowej oraz edukacja umiejętności matematycznych w ostatnich latach szkolnych SP i pierwszym roku nauki w szkole ponadpodstawowej.

Bardzo serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie w miejscu, które intryguje szczególnymi rozwiązaniami architektonicznymi, żeby porozmawiać na temat łączący oba poziomy edukacyjne: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Gorąco zapraszam do udziału w konferencji w roli słuchacza oraz zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w siedzibie ALO PWr

Anita Skrzyniarz
Dyrektorka Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej

W programie:
PANEL DYREKTORSKI – „Spójność procesu rekrutacji z procesami społecznymi”
PANEL MATEMATYCZNY NAUCZYCIELSKI –„Ciągłość edukacji matematycznej między SP i LO”