ALO - strona główna

20 maja 2023 r. zapraszamy na nową odsłonę ALO PWr. Proponujemy inną formułę poznawania Naszej Szkoły, opartą na grze terenowej podczas której zainteresowane osoby będą mogły wspólnie z uczniami i nauczycielami ALO uczestniczyć w: pokazach, quizach, potyczkach sportowych, koncertach, rozwiązywać zadania z wielu dziedzin, również humanistycznych. Oczywiście w grze terenowej będą uczestniczyć tylko ochotnicy. Dla aktywnych uczestników gry terenowej przewidzieliśmy nagrody. Jeśli ktoś z odwiedzających nie będzie uczestniczył w zaproponowanych aktywnościach gry terenowej, to na pewno też znajdzie dla siebie coś ciekawego – uczniowie ALO oprowadzą po szkole, odpowiedzą na pytania.

Zapraszamy do siedziby szkoły, w godz. od 9.00 do 13.00, czyli do budynku C13 PWr mieszczącego się przy Wybrzeżu St. Wyspiańskiego 23-25 (obok kolejki linowej Polinki). Tym razem zapraszamy również  do budynku Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (SWFiS) mieszczącego się przy ulicy Chełmońskiego 16, w którym uczniowie ALO PWr  maja zajęcia z wychowania fizycznego. W tym miejscu drzwi dla zwiedzających otwieramy od  godz. 9.00 do godz.12.00 i również mamy niespodziankę dla osób chętnych do poćwiczenia razem z uczniami i nauczycielami ALO i z możliwością zebrania części punktów w grze terenowej. Uwaga: osoby, które zechcą zbierać punkty w konkurencjach sportowych muszą posiadać buty zmienne, wygodny strój oraz zgodę rodziców na udział w konkurencjach. Tym zwiedzającym sugerujemy rozpoczęcie zwiedzania od SWFiS.  

Gorąco zapraszamy  do poznania naszej wyjątkowej szkoły!

Zgoda na udział w Grze Terenowej