ALO - strona główna

Finaliści olimpiad

31. Międzynarodowa Olimpiada Filozoficzna - 2023

Srebrny medal otrzymała: Marta Drelichowska

16. Międzynarodowa Olimpiada z Astronomii i Astrofizyki (IOAA) - 2023

Brązowy medal otrzymał nasz Absolwent: Gniewosz Armista

Olimpiady międzynarodowe

31. Międzynarodowa Olimpiada Filozoficzna - 2023

Srebrny medal otrzymała: Marta Drelichowska

16. Międzynarodowa Olimpiada z Astronomii i Astrofizyki (IOAA) - 2023

Brązowy medal otrzymał nasz Absolwent: Gniewosz Armista

9. Irańska Olimpiada Geometryczna - 2022/23

Srebrny medal zdobył: Mateusz Wawrzyniak

62. Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna - 2021

Łukasz Orski, uczeń klasy 3B, zdobył indywidualnie złoty medal, a reprezentacja Polski zdobyła VI miejsce – jedno z najlepszych w historii Olimpiady Międzynarodowej! To zdecydowanie największy sukces matematyczny w historii Naszej Szkoły.

European mathematical competition "baltic Way" - 2019

Łukasz Orski zdobył II miejsce

17. Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna - 2018/19

III miejsce w Polsce zajął: Stanisław Sochacki, natomiast tytuł laureata uzyskał: Kornel Krawiec

Olimpiady przedmiotowe

74. Olimpiada Matematyczna - 2022/23

Tytuł finalisty otrzymał: Mateusz Wawrzyniak i Michał Węgrzyn

73. Olimpiada Fizyczna - 2022/23

Tytuł finalisty otrzymali: Michał Świątek i Jakub Schindler

71. Olimpiada Fizyczna - 2021/22

Tytuł finalisty otrzymał: Bartłomiej Bychawski

73. Olimpiada Matematyczna - 2021/22

Tytuł finalisty otrzymali: Bartłomiej Bychawski, Jakub Rudzik i Mateusz Wawrzyniak

37. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - 2021/22

Tytuł finalistki zdobyła: Julia Licznar 

72. Olimpiada Matematyczna - 2020/21

Tytuł finalisty otrzymali: Bartłomiej Bychawski, Grzegorz Ciepłucha, Łukasz Orski  i Jakub Rudzik

69. Olimpiada Fizyczna - 2019/20

Tytuł finalisty otrzymali: Łukasz Orski i Krzysztof Nowak

Olimpiada Literatury i języka polskiego - 2019/20

Tytuł finalisty uzyskali: Izabela Koszykowska i Michał Kucharski

Olimpiada historyczna - 2019/20

Tytuł finalisty uzyskał: Kacper Kowalski

68. Olimpiada Fizyczna - 2018/19

Tytuł finalisty otrzymał: Jakub Jendryka i Krzysztof Nowak

71. Olimpiada Matematyczna - 2019/20

Z racji pandemii COVID-19 zawody finałowe nie odbyły się. Nie przyznano tytułów laureata, przyznano jednak wyróżnienia po drugim etapie. Wśród nich znaleźli się: Bartłomiej Bychawski i Jakub Rudzik

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej - 2019/20

Tytuł finalistki otrzymała: Karolina Lubczańska i Łukasz Orski

4. Olimpiada Statystyczna - 2019/20

Tytuł finalisty otrzymali: Łukasz Jałocha, Łukasz Janiak i Maksymilian Skica

25. Olimpiada Informatyczna - 2019/20

Tytuł finalisty otrzymał: Łukasz Orski

70. Olimpiada Matematyczna - 2018/19

Tytuł finalisty otrzymali: Jakub Niksiński i Łukasz Orski

26. Olimpiada Informatyczna - 2018/19

Tytuł finalisty otrzymał: Łukasz Pluta

69. Olimpiada Matematyczna - 2017/18

Tytuł finalisty otrzymał: Łukasz Orski

68. Olimpiada Matematyczna - 2016/17

Tytuł finalisty otrzymał: Łukasz Orski

6. Olimpiada Medialna - 2016/17

Tytuł finalisty otrzymali: Weronika Krawczyk oraz Stanisław Markowski