Konkursy, turnieje

Konkursy międzynarodowe

IX międzynarodowy konkurs fotomontażu - 2018

Michał Jagodziński – II miejsce na etapie międzynarodowym. Konkurs organizowany przez Ambasadę Królestwa Hiszpanii w Polsce.

VIII międzynarodowy konkurs fotomontażu - 2017

Michał Jagodziński – II miejsce na etapie krajowym konkursu za fotomontaż „Las sevillanas perdidas en la vanguardia”

12. Ogólnopolski Konkurs Logiczny - 2024

Finalistami zostali: Krzysztof Kurzydło, Piotr Lecyk i Zuzia Mazurek

Turniej Młodych Fizyków - 2024

W rozegranym 21 kwietnia 2024 r. ogólnopolskim finale Turnieju Młodych Fizyków obie nasze drużyny znalazły się na podium. Pierwsza drużyna w składzie: Amelia Malewska, Adam Gocel, Oliwier Jokiel, Rozalia Kwiatkowska, Łukasz Spyrka, Krzysztof Żybura zdobyła SREBRNY MEDAL, a drużyna w składzie: Jakub Jaworski, Antonina Kaus, Maciej Schydlo, Łukasz Woźniak, Ada Ziobrowska, Filip Groch zdobyła BRĄZOWY MEDAL.

53. Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

Tytuł laureata zdobył Igor Zierkiewicz

XIX Dolnośląski Konkurs o Laur Złotego Pióra - 2023

Wyróżnione zostały 2 uczennice naszej szkoły: Alicja Wawrzyniak i Małgorzata Mickiewicz

CYBERTRON - 2023

Dyplomy zdobyli: Tymon Boliński i Marcel Kosmala.

45. Konkurs uczniowskich prac z matematyki im. p. Domańskiego - 2023

Srebrny medal otrzymał Mateusz Wawrzyniak. Mateusz napisał pracę „O pewnym szczególnym punkcie czworokąta” pod opieką prof. Mateusza Kwaśnickiego.

43. Konkurs uczniowskich prac z matematyki im. p. Domańskiego - 2021

Złoty medal wywalczył Bartłomiej Bychawski. Srebrny medal zdobył nasz absolwent Łukasz Orski. Nasi medaliści zostali zgłoszeni do konkursu European Union Contest of Young Scientists. Bartek otrzymał medal za pracę „Szczególne podgrupy skończonego indeksu w grupie warkoczy B_3”, a Łukasz Orski za pracę „Własności homotopijne przestrzeni odwzorowań surjektywnych”.

V edycja Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego - 2021/22

Tytuł finalisty otrzymali: Bartłomiej Bychawski, Nataniel Kędzierski, Mateusz Wawrzyniak i Michał Węgrzyn.

II ogólnopolski konkurs "Wszczep sobie zdrowie" - 2017/18

I miejsce zdobyła Karolina Pańczyk

10. Ogólnopolski konkurs ścieżki fizyczne - 2014/15

Tytuł finalisty otrzymali: Monika Zemankiewicz, Karol Kobiałka, Michał Łakomski w kategorii – pokazy zjawisk fizycznych.