ALO - strona główna

Konkursy, turnieje

Konkursy międzynarodowe

IX międzynarodowy konkurs fotomontażu - 2018

Michał Jagodziński – II miejsce na etapie międzynarodowym. Konkurs organizowany przez Ambasadę Królestwa Hiszpanii w Polsce.

VIII międzynarodowy konkurs fotomontażu - 2017

Michał Jagodziński – II miejsce na etapie krajowym konkursu za fotomontaż „Las sevillanas perdidas en la vanguardia”

Konkursy przedmiotowe

XIX Dolnośląski Konkurs o Laur Złotego Pióra - 2023

Wyróżnione zostały 2 uczennice naszej szkoły: Alicja Wawrzyniak i Małgorzata Mickiewicz

CYBERTRON - 2023

Dyplomy zdobyli: Tymon Boliński i Marcel Kosmala.

45. Konkurs uczniowskich prac z matematyki im. p. Domańskiego - 2023

Srebrny medal otrzymał Mateusz Wawrzyniak. Mateusz napisał pracę „O pewnym szczególnym punkcie czworokąta” pod opieką prof. Mateusza Kwaśnickiego.

43. Konkurs uczniowskich prac z matematyki im. p. Domańskiego - 2021

Złoty medal wywalczył Bartłomiej Bychawski. Srebrny medal zdobył nasz absolwent Łukasz Orski. Nasi medaliści zostali zgłoszeni do konkursu European Union Contest of Young Scientists. Bartek otrzymał medal za pracę „Szczególne podgrupy skończonego indeksu w grupie warkoczy B_3”, a Łukasz Orski za pracę „Własności homotopijne przestrzeni odwzorowań surjektywnych”.

V edycja Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego - 2021/22

Tytuł finalisty otrzymali: Bartłomiej Bychawski, Nataniel Kędzierski, Mateusz Wawrzyniak i Michał Węgrzyn.

II ogólnopolski konkurs "Wszczep sobie zdrowie" - 2017/18

I miejsce zdobyła Karolina Pańczyk

10. Ogólnopolski konkurs ścieżki fizyczne - 2014/15

Tytuł finalisty otrzymali: Monika Zemankiewicz, Karol Kobiałka, Michał Łakomski w kategorii – pokazy zjawisk fizycznych.