Miło nam poinformować, że laureatami 75. Olimpiady Fizycznej zostali:
Maksymilian Gogolewski z klasy 3c – 14 miejsce,
Sasha Matkowski z klasy 4d – 23 miejsce,
Maciej Schydlo z klasy 4d – 24 miejsce
a
Szymon Reszka z klasy 4a,
Mateusz Tokarski z klasy 4a,
Krzysztof Szymała z klasy 3a
uzyskali tytuł finalisty.
Co cieszy nas równie mocno, to fakt, że jako szkoła nie dość, że do finału wprowadziliśmy największą liczbę uczestników w Polsce, to ostatecznie możemy pochwalić się największą liczbą laureatów w całym kraju (tym razem ex aequo)!
P. S. Do zdjęcia zapozowali także nasi absolwenci, laureaci i finaliści poprzednich edycji Olimpiady Fizycznej, a obecnie studenci fizyki na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.