Kto uczy w naszej szkole?

Mam wyjątkową przyjemność podzielić się z całą społecznością ALO PWr informacją, że w naszej szkole wspiera nas edukacyjnie, czyli prowadzi zajęcia dla uzdolnionych matematycznie uczniów prof. Mateusz Kwaśnicki. Młody, genialny matematyk właśnie został laureatem za 2020 r. Nagrody „Iuvenes Wratislaviae” Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk dla młodych wrocławian za wybitne osiągnięcie naukowe w obszarze nauk ścisłych i technicznych.

Warto poczytać o dokonaniach młodego naukowca:
Serdecznie gratulujemy Panu Mateuszowi Kwaśnickiemu nagrody i życzymy następnych rozwiązań nierozwiązywalnych dotąd problemów matematycznych.

Anita Skrzyniarz
Dyrektor ALO PWr

Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska w Szachach online

Nasza Świąteczna Galeria!