Normalna Większa Największa  |  Normalne Czarno-białe Żółto-czarne Czarno-żółte

Indywidualnie pierwsze miejsce w okręgowym etapie Olimpiady Solidarności naszej uczennicy

Dagna Pabian z klasy 3d, która zajęła indywidualnie pierwsze miejsce w okręgowym etapie Olimpiady Solidarności (wrzesień 2020), w grudniu 2020 r. wspólnie z dwoma uczniami z innych szkół dolnośląskich zajęła IV miejsce w ogólnopolskim finale Olimpiady Solidarności. Wyniki konkursu są dostępna na https://olimpiadasolidarnosci.pl/2020/12/zwyciezcy-vi-edycji-konkursu-olimpiada-solidarnosci-dwie-dekady-historii-2-2/
W historii tego konkursu to najlepszy wynik uczniów z naszego województwa. Konkurencja była liczna, a zadania trudne. Oprócz wiedzy z najnowszej historii Polski należało przygotować i obronić prezentację filmową. Poniżej link to filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=H7bKnVFDaqI%29.

Wyrazy uznania dla Dagny!«

Poprzedni wpis

Organizacja nauki w szkołach i placówkach po feriach

Następny wpis

Ranking Liceów Ogólnokształcących 2021

»