Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska w Szachach online

Za nami turniej w ramach Indywidualnych Mistrzostw Uczniów Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska w Szachach, nietypowo rozegrany na platformie lichess. Wśród ponad 150 zawodników, znaleźli się również nasi uczniowie, którzy osiągnęli piękne wyniki:

• w klasyfikacji chłopców: Łukasz Strugarek, Michał Wegrzyn, Nazar Iakovenko, zajmując odpowiednio 6, 7 i 15 miejsce,
  • w klasyfikacji dziewcząt: Zuzanna Bogusz oraz Julia Koban, zajmując odpowiednio 5 i 6 miejsce.

Wszelkie informacje oraz klasyfikację końcową można znaleźć na stronie:

Przy okazji turnieju, wyłoniliśmy Mistrzów Szachów w szkole, stąd też naszym Mistrzem został Łukasz Strugarek, zaraz za nim na drugim miejscu znalazł się Michał Węgrzyn, a na trzecim Nazar Iakovenko.

Naszym młodym szachistom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w przyszłych rozgrywkach.

Nasi absolwenci stypendystami Studenckiego Programu Stypendialnego

Kto uczy w naszej szkole?

»